Szanowni Państwo,

Zapowiedzi upraszczania podatków oraz tworzenia przyjaznego klimatu do rozwoju przedsiębiorczości pozostają jak dotychczas niezmiennie w sferze planów niespełnionych obietnic i oczekiwań., czyli jak na razie w sferze marzeń. Tymczasem, wypełnianie obowiązków publiczno-prawnych w zakresie rozliczeń podatkowych staje się coraz bardziej uciążliwe dla podatników. Nie wynika to wyłącznie ze zmieniającego się prawa, ale bardzo często z odmiennych interpretacji organów podatkowych oraz niejednolitego orzecznictwa sądów administracyjnych. Jeżeli dodamy do tego obowiązek dokonywania interpretacji podatkowych z uwzględnieniem dyrektyw Unii Europejskiej oraz wyroków Trybunału Sprawiedliwości UE, daje to pełny obraz skali trudności w prawidłowym i bezpiecznym stosowaniu przepisów prawa podatkowego przez przedsiębiorców.

Naszym zadaniem jest maksymalne odciążenie Państwa firmy od spraw podatkowych, księgowych, kadrowych, płacowych i ZUS . Mamy świadomość ile nam na co dzień czasu zajmuje śledzenie zmieniających się przepisów, powstających interpretacji itd. , a przecież to właśnie nasza praca . Nie wyobrażalne jest pogodzenie uaktualniania ciągle zmieniającej wiedzy z zakresy podatków im i jednocześnie prowadzenie własnego biznesu.

Dlatego też dla oszczędzenia Państwa czasu w obliczu licznych wyzwań stawianych przedsiębiorcom przez rynek, coraz lepszego, merytorycznego poziomu organów podatkowych w zakresie prowadzonych kontroli i postępowań podatkowych, a także zawiłości obowiązującego prawa, Biuro Księgowo-Podatkowe SAVIOUR może stać się dla Państwa prawdziwym przyjacielem w biznesie.

Biuro Rachunkowe „SAVIOUR” powstało w 2001 roku ( Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 25922/01 )

Nasz personel to doświadczeni specjaliści z zakresu księgowości , podatków ,finansów, spraw kadrowych i socjalnych., stale aktualizujący wiedzę na kursach i szkoleniach. Obsługujemy stale firmy z różnych branż , także firmy z kapitałem zagranicznym.
Od momentu podpisania umowy możemy przejąć wszystkie czynności księgowe, załatwić wymagane formalności w urzędach. Firmom także zagranicznym pragnącym wejść na rynek polski oferujemy pełny zakres czynności potrzebnych do uruchomienia firmy- od notarialnego aktu założycielskiego (współpracujemy ze sprawnymi kancelariami prawnymi ) po użyczenie adresu na tymczasową siedzibę.
Prowadzenie księgowości to nie tylko zwykłe wprowadzanie danych do programu, to przede wszystkim właściwe interpretowanie przepisów i podejmowanie trafnych decyzji w celu idealnego prowadzenia Państwa firmy.
Jednym z naszych podstawowych celów jest jak najlepsze zapoznanie się z Państwa działalnością.

W naszej działalności kierujemy się zasadami, którymi są :
Solidność, dyskrecja, zaufanie, bezpieczeństwo.
Powierzając nam swoje sprawy zwalniają się Państwo z obowiązku kontaktu z urzędnikami i zyskujecie czas na prowadzenie biznesu. Posiadamy ubezpieczenie OC.